WYNAJEM DRABIN PRZEMYSŁOWYCH I RUSZTOWAŃ

Oferujemy wynajem profesjonalnych drabin przemysłowych firmy Faraone z serii PLS – aluminiowe, składane drabiny do wykonywania prac magazynowych, instalacyjnych, elektrycznych, serwisowych, budowlanych czy konserwacyjnych. Cechują się lekkością i możliwością składania, co jest bardzo przydatne przy konieczności transportu.

Drabiny posiadają duży podest (52×62 cm), szerokie stopnie (10 cm) oraz możliwość ustawienia na schodach nierównościach i uskokach podłoża przy zapewnieniu pełni bezpieczeństwa. Podwyższone krawędzie (burty ochronne) zabezpieczają przed upadkiem przedmiotów. Posiadają ergonomiczny uchwyt, dzięki czemu regulacja wysokości jest łatwa i szybka. Wytrzymała i bezpieczna dzięki zastosowaniu stabilizatorów krzyżowych.

Dzięki niezależnemu rozsuwaniu odrębnie każdej podłużnicy drabiny, konstrukcję można ustawiać na schodach, nierównościach i uskokach podłoża. Funkcja ta ma szczególne znaczenie w trakcie wykonywania prac na klatkach schodowych. Podłużnice dolnych oraz górnych elementów drabiny, wykonane zostały z wytrzymałych, otwartych anodyzowanych profili aluminiowych. Dzięki lotniczej technice nitowania, przymocowano ryflowane, antypoślizgowe szczeble w sposób umożliwiający podłużnicom pełnienia roli prowadnic dla górnej części drabiny. Ostre zakończenia szczebli oraz aluminiowych profili zabezpieczono estetycznymi zaślepkami. Wygodne przemieszczanie drabiny po różnego rodzaju nawierzchniach, uzyskano dzięki wyposażeniu jej w dwie solidne rolki jezdne. Dopuszczalne obciążenie to 150 kg. Drabiny spełniają europejskie wymogi bezpieczeństwa i posiadają stosowna dokumentację techniczną.

Rusztowania

To sprzęt, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Produkty z tej kategorii znakomicie nadają się zarówno do przydomowych prac, ale przede wszystkim dla osób zajmujących się remontami, jak i montażem różnego rodzaju instalacji. Konstrukcja każdego modelu została szczegółowo przemyślana – konkretne rozwiązania są odpowiedzią na realne potrzeby, które pojawiają się podczas pracy na rusztowaniu. Przede wszystkim wykonane są z wysokiej jakości materiałów, o czym świadczą między innymi certyfikaty wystawione przez TUV/GS. Seria produktów ClimTec charakteryzuje się również praktycznymi rozwiązaniami, dzięki którym nawet jedna osoba może samodzielnie z łatwością złożyć całe rusztowanie.